logo-mini
icon_taksi  BURSATAKSİ NEDİR?

Telefonlarınızla bulunduğunuz yere En Yakın Taksi Duraklarını Görmeniz ve Tıklayıp Taksi Çağırmanız İçin Hazırlanmış Android ve Web Tabanlı Programdır.

icon_taksi  BURSATAKSİ UYGULAMASINI NEDEN KULLANAYIM?

Bulunduğunuz yerde boş yere taksi beklemeden BursaTaksi uygulamasını kullanıp kolayca taksi çağırabilirsiniz. Bu uygulama ile bulunduğunuz konuma en yakın taksi durağını görebilir,durak bilgilerindeki numarayı tıklayarak kolay ve hızlıca taksi çağırabilirsiniz.

icon_taksi  BURSATAKSİ UYGULAMASI ÜCRETLİ MİDİR?

BursaTaksi uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bunun için sürücüye taksimetredeki hizmet tutarından başka EKSTRA bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

icon_taksi  BURSATAKSİ UYGULAMASI NE KADAR GÜVENİLİR BİR UYGULAMADIR?

BursaTaksi uygulamasına kayıtlı taksi durakların tamamı lisanslı,kayıtlı taksi duraklarından oluşmaktadır. Buna ek olarak korsan taksi tehlikesi de bulunmamaktadır.

icon_taksi  BURSATAKSİ UYGULAMASI HANGİ CİHAZLARDA KULLANILABİLİR?

Bursa Taksi uygulaması Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda kullanılır.Diğer Tüm cihazlar için https://bursataksi.web.tr adresini kullanarak tüm bilgisayar, tablet, laptop, android ve İOS cihazlarda tarayıcı ile kullanabilirsiniz.( Tüm Cihazlarda Kullanımı İçin Konum Seçeneği Aktif Olmalıdır.)

icon_taksi  BURSATAKSİ UYGULAMASINA KAYIT OLMAM GEREKLİ Mİ?

BursaTaksi uygulamasını Android cihazınıza kurduktan sonra kullanıma hazırdır.Tek Yapmanız gereken konumunuzu açmak olacaktır.Daha sonra ekstra hiçbir bilgi girmenize veya kayıt olmanıza gerek kalmadan uygulamayı kullanabilirsiniz.

icon_taksi  KULLANICILARIN KİŞİSEL BİLGİLERİ GÜVENDE MİDİR?

Uygulamayı indirmek ve konumumuzu açmak dışında Kişisel bilgilerinizi girmediğiniz için sistem https üzerinden çalışması nedeni ile güvenlik sorunu bulunmamaktadır.

icon_taksi  UYGULAMA ÜZERİNDE NASIL TAKSİ ÇAĞRILIR?

Uygulamada konumunuzu açtıktan sonra tek yapmanız gereken size en yakın olan ve en kısa sürede ulaşabilecek taksi durağının ikonuna tıklayıp, durak bilgilerindeki numarayı tıklayınız. Tek tıkla Size en yakın taksi durağını arayabilir ve taksi çağırırsınız.

icon_taksi  UYGULAMADAN KONUM BİLGİLERİMİZİ NASIL BULABİLİRİZ ?

Rota hesaplama sayfasından kendi konumunuzu görebilir aynı zamanda da gideceğiniz konumla arasındaki mesafeyi ve rotayı görüntüleyebilirsiniz..

icon_taksi  UYGULAMA ile TAKSİ DURAK BİLGİLERİ

Uygulamada konumunuz merkezli açılan haritada yakınınızdaki ve diğer tüm taksi durakları konumları ikonlarla belirlenmiştir. İkona tıkladığınızda durak adı ve telefonu bilgisi mevcuttur. Aynı zamanda haritanın altında A-Z ye listelenmiş olarak tüm taksi durakları durak adı ve telefonu yer almaktadır.

icon_taksi  APPLE VE WİNDOWS İLETİŞİM SİSTEMİNE SAHİP CEP TELEFONLARI VE TABLETLERDE 

Uygulama için Tarayıcınızdan  https://bursataksi.web.tr  Adresine Giriş yapınız.
Sık sık bu Programı kullanıyorsanız Yer imleri Bölümünden Ana ekrana ekle (Ana ekrana Kısayol Oluştur) ile telefon veya tabletinizde programlarınızın arasına ekleyebilirsiniz.

icon_taksi  APPLE VE WİNDOWS İLETİŞİM SİSTEMİNE SAHİP CEP TELEFONLARI VE TABLETLERDE 

Uygulama için Tarayıcınızdan  https://bursataksi.web.tr  Adresine Giriş yapınız.
Sık sık bu Programı kullanıyorsanız Yer imleri Bölümünden Ana ekrana ekle (Ana ekrana Kısayol Oluştur) ile telefon veya tabletinizde programlarınızın arasına ekleyebilirsiniz.

icon_taksi  KONUMUNUZ  AÇILMIYORSA 

Konum seçeneğiniz açık olduğu halde konumunuz gelmiyorsa ( yüklü başka bir program kısıtlama yapıyordur.)

  • Uygulama yöneticisi bölümüne giriniz.
  • Bursataksi uygulamasına tıklayınız.
  • İzinler Bölümünde Konum için izin veriniz.